بهترین شکلات های دنیا که آنلاین می توانید بخرید!

کادویی بهتر از یک جعبه شکلات وجود ندارد، مخصوصا زمانی که مستقیما درب خانه شما تحویل داده شود. این هدایا می توانند شکلات های لذیذ فانتزی، ترافل های عجیب و غریب، یکسبد کادویی که بصورت استادانه شکلات در داخل آن چیده شده و یا یک جعبه شکلات مقرون به صرفه.
تقریبا فقط افرادی که به شکلات آلرژی دارند، شکلات دوست ندارند، پس شکلات یک کادوی عالی برای هدیه دادن در هر زمانی از سال است.
اگرچه شما می توانید به هر مغازه لوکس فروشی بروید و یک جعبه شکلات Russell Stover یا Whitman’s بگیرید، پیشنهاد بهتر آن است که برای پیدا کردن شکلات های خوشمزه که واقعا از آنها لذت می برید، کمی بگردید.
نه فقط شکلات هایی که توسط اساتید ساخته می شوند لذیذتر هستند، بلکه در مجموع قیمت کمتری دارند و بیشتر از آنچه فکرش را کنید، بصورت آنلاین در دسترس هستند.
ما یک تحقیق انجام دادیم و شکلات هایی را که با طعم واقعی در اینترنت عرضه می شوند را یافتیم:

خوشمزه ترین شکلات فرانسوی: Michel Cluizel Chocolates
خوشمزه ترین شکلات بلژیکی: Neuhaus Chocolates
لوکس ترین شکلات فرانسوی: La Maison du Chocolat
عجیب و غریب ترین شکلات: Vosges Haut-Chocolat
بهترین مجموعه کادویی: Max Brenner Chocolate
مقرون به صرفه ترین شکلات سوئیسی: Lindt Chocolates
بهترین شکلات های با توت فرنگی و میوه های مشابه (Berries): Shari’s Berries
مقرون به صرفه ترین شکلات بلژیکی: Godiva Chocolates


خوشمزه ترین شکلات بلژیکی:

 

چرا؟ نویهاوس از سال ۱۸۵۷ تا کتون یکی از بهترین شکلات های بلژیک را تولید می کند و آجیل های درون آن از بهترین هستند.
در سال ۱۸۵۷، آقای جین نویهاوس یک داروخانه در بروکسل افتتاح کرد و تصمیم گرفت که قرص ها را با شکلات پوشش دهد تا راحت تر بلعیده شوند. در سال ۱۹۱۲، پسر نویهاوس یک آجیل برشته اختراع کرد و در سال ۱۹۱۵، همسرش اولین جعبه نویهاوس را ساخت. با سرعت زیاد، اکنون در سال ۲۰۱۸، شکلات نویهاوس هنوز در بین بهترین ها مورد توجه قرار می گیرد.
نویهاوس از مواد نا تراریخته (non-GMO) جهت ساخت شکلات لاکچری خود استفاده می کند و جعبه ۲۵ تایی آن شامل شکلات های شیری، تلخ و سفیدی است که سازننده آن به شما پیشنهاد می کند. این جعبه با آجیل برشته، گوناش ( کرم و شکلات بهم زده شده)، کارال و بسیاری مواد دیگر که مورد طبع هرکسی ی تواند باشد. بهتر از همه این است اگر سرتان خیلی شلوغ است با یک حمل دوروزه آنرا هرجایی که بخواهید تحویل بگیرید.


مقرون به صرفه ترین شکلات جعبه ای سوئیسی


چرا؟ لازم نیست یک تن یک تن پول برای ساختنش هزینه کنی و Lint یک اثبات کامل آفرینش های لذیذ است!
دیوید اسپرونگلی-شوارتز و پسرش، رودولف اسپرودلگی-آمان این شرکت شکلات سوئیسی را در سال ۱۸۴۵ تاسیس کردند و تاکنون لینت-اسپرونگلی در حال ساخت شکلات های مقرون به صرفه خوشمزه می بوده است.
شخصا، این یک شکلاتی بوده که در همه زمان ها در همه مغازه ها دیده ام.
اگر شما یک جعبه شکلات بخواهید، ما Swiss Luxury Collection با پرالین اروپایی ساخته شده با شکلات تلخ، شیری و سفید را به شما توصیه می کنیم. شما می توانید طعم های macchiato, carre de stracciatella, caramelita, and perle de cacao را در آن بیابید.
عزیزانی که شما ترجیح می دهید sampler of solid chocolate bars به آنها بدهید عاشق جعبه شکلات تلخ چیده شده در آن می شوند که شامل کاکائو ۷۰ درصد، کاکائو ۸۵ درصد، یه ذره نمک دریایی، پرتقال سفت، و کارامل با یک ذره نمک دریایی.


عجیب و غریب ترین جعبه ترافل شکلاتی

چرا؟ خبرگان شکلات ماجراجو برای طعم های بی نظیر Vosges Exotic Truffle Collection عاشق آن خواهند شد.
موسس Vosges Haut-Chocolat Katrina Markoff معتقد است که هر قطعه شکلات باید یک ماجرا با یک داستان منحصر بفرد باشد. ترافل های عجیب او مشابه دیگر محصولات اشاره شده در این مقاله نیستند. exotic truffle collection طعم های جذابی استفاده می کند که هر شکمویی با خوردنش غش می کند!
ترافل Oaxaca، بطور مثال، از guajillo و Pasilla Chillies با شکلات تلخ ۷۵ درصدی تانزانیایی و دانه های کدو حلوایی بهره می برد، در حالی که ترافل Naga با پودر کاری هندی شیرین و نارگیل پر شده و با شکلات شیری (پرچرب) و کاکائوی ۴۵ درصد پوشانده شده است. اگر شما با یک گاز از طعم های تجربی دادتان به هوا می رود، نترسید! چون شکلات هایی با آلبالو، بادام زمینی، و دیگر مواد متداول در داخلشان وجود دارد.

ترافل ها در یک جعبه شیک قرار دارند و شامل یک کتابچه حاوی جزئیات طعم های بی نظیر در هر ترافل و داستان پس خلقت آن می باشد. شما می توانید یک مجموعه عجیب و غریب را از سایت ۱-۸۰۰-Flowers با ۹، ۱۶ یا ۳۲ قطعه دریافت می کنید.


بهترین سِت کادویی شکلات


چرا؟ سِت کادویی شکلات باب طبع Max Banner یک شاهکار شایسته ویلی وُنکا است که با افرینش های شکلاتی باحال پرششده است.
مکس برنر یکی از شکلات سازهای جدید در لیست ما است. او رویای کشف رودخانه شکلاتی را مشابه ایده فیلم “Charlie and the Chocolate Factory” به کارگردانی رونالد داهل پرورش داد و فروشگاه خود را در سال ۱۹۹۶ افتتاح کرد.
شکلات های آن نه فقط طعم خوبی دارد، بلکه بسیار زیبا بنظر می رسند. برنر استاد بسته بندی محصولاتش در پاکت های سرگرمی است.
این مجموعه کادویی توسط آجیل پیکن ( آمریکای مرکزی) کاراملی شده با فندق بوداده و پودر کاکائو، تکه های شکلات با کره بادام، تکه های شکلات با اسپرسو و Salted Caramel Chicao. شما می توانید متناسب با بودجه و مقدار شکلات که می خواهید هدیه بهید آن را در سایزهای کوچک، متوسط و بزرگ دریافت کنید.


لوکس ترین جعبه شکلات لذیذ فرانسوی

چرا؟ La Maison du Chocolat بعضی از بهترین شکلات های دارای مواد بوداده زیاد و گاناچ (مخلوط خامه و شکلات) که شما قادر به خرید آن هستید را می سازد.
در سال ۱۹۷۷، روبرت لینکس به آرزوی دیرینه بازکردن یک دکان شکلات سازی در پاریس فرانسه دست یافت. اکنون، La Maison du Chocolat فروشگاه هایی در تمامی نقاط دنیا دارد و بعنوان یکی از بهترین شکلات سازها به شمار می رود.
این جعبه شکلات حاوی شکلات های تلخ و نیز شیری است پس شما تعدادی از هرچیزی را دریافت می کنید. آن شامل چندین آجیل بوداده و تعدادی از طعم های کاناچ است. اگر شما تحویل سریع را انتخاب کنید، آن را در ۴ یا ۵ روز دریافت می کنید.


بهترین توت فرنگی های با روکش شکلات


چرا؟ Shari’s Berries توت فرنگی های شیرین و خوشمزه را در شکلات بلژیکی فرو می برد و آن ها را درب منزل شما سالم و در پک یخی خنک نگه داشته می شود به شما تحویل داده می شود.
هرکسی یک جعبه با شکلات فانتزی را نمی خواهد، بنابر این اگر دوست شما یک فرد با عقاید غیر معمول است، یک جعبه زیبا از chocolate covered strawberries از Shari’s Berries یک ایده عالی است.
شما می توانید از بسیاری از توت فرنگی های گوناگون که شامل آنهایی که در شکلات بلژیکی فرو رفته می شوند یا آنهایی که در شکلات تلخ، شیری و سفید گذاشته می شوند انتخاب کنید. توت فرنگی ها با دست به سرعت به داخل شکلات فرو برده می شوند تا از اینکه هرکدام توسط شکلات غنی به طور یکسان پوشش داده شود، اطمینان حاصل شود.


اقتصادی ترین شکلات بلژیکی

چرا؟ Godiva شکلات بلژیکی می سازد که تعادلی بین مقرون به صرفه و خوشمزگی دارد!
گودیوا شاید یکی از بنام ترین کمپانی های شکلات سازی با تاریخ ۹۰ ساله باشد. این شکلات ساز کار خود را در سال ۱۹۲۶ در بروکسل بلژیک شروع کرد، زمانی که ژوزف درَپس اولین دکان خود را گشود. گودیوا اکنون ۶۰۰ مغازه در سراسر دنیا داشته و در بسیاری از فروشگاه های معروف می فروشد.
شما می توانید هرچیزی از توت فرنگی یا چوب شورهای با پوشش شکلات تا ترافل، شکلات بار و جعبه های شکلات های ردیف شده را در این برند پیدا کنید. طعم ها سنتی هستند و شکلات غنی شده و کرمی است خواه شما تلخ بخواهید یا سفید یا شیری…
اگر شما نمی خواهید خیلی انرژی صرف انتخاب شکلات کنید گودیوا یک انتخاب به صرفه و خوب است. اکثر قیمت های شکلات های آن بین ۸ تا ۵۰ دلار است. بیشتر جعبه های ۴ تایی ان تقریبا ۸ دلار، ۶تایی آن ۱۷ تا ۲۰ دلار، ۲۰ تایی ان حدود ۳۰ دلار و تعداد بیشتر گرانتر می شود.


خوشمزه ترین شکلات جعبه ای فرانسوی

 

چرا؟
شکلات های Michel Cluizel از دانه های کاکائو پرورش یافته تحت شرایط پایدار استفاده می شود و طعم خوشمزه ای دارند.
برای سه نسل، میشل کلوزل شکلات های خوشمزه در فرانسه درست می کند. کمپانی خانواده ای از کاکائو پرورش یافته تحت شرایط پایدار استفاده می کند. کلوزل با کشاورزان جهت تخمیر دانه های کاکائو قبل از ارسال به فرانسه یا نیوجرسی جهت ساخت و بودادن شکلات همکاری می کند.
این شرکت شکلات های گوناگونی تولید می کند، ولی ۸ Dark & Milk Chocolates Valentines Gift Box آن بسیار توصیه می شود. چون نسبت به محصولات دیگر مقرون به صرفه تر و شکلات های متنوع تری را در آن یافت می کنید.


بهترین شکلات ایرانی با زیباترین بسته بندی

چرا؟ تیم ژی کادو شکلات های تبلتی کادویی ژی موند ژی را در بسته بندی منحصر بفرد برای اولین بار در ایران  عرضه کرد که در طعم های تلخ و شیری مختلف عرضه می گردد.

علاوه بر برندهای مطرح دنیا، شکلاتی جدید با نگرشی جدید به بازار ایران عرضه شده است. ژی کادو با طراحی محصولی به نام شوکوپستال و با برند “ژی موند ژی”به همراه دیگر محصولات سفارشی و دست ساز و فروش آن ها در سایت تخصصصی شکلات ژی کادو، سعی در خاص بودن محصول خود در بین محصولات سنتی در بازار دارد.

این شکلات ها در شش طعم مختلف برای هر نوع ذائقه ای تولید می شوند. برای دوست داران شکلات تلخ، سه نوع مختلف را برگزیده اند. اگر به دنبال آرامش هستید، ۷۷ درصد، برای مشتاقین شکلات تلخ، ۸۸ درصد و برای آنهایی که عاشق شجاعت و ماجراجویی هستند ۹۹ درصد را پیشنهاد می کند.

البته دوستداران شکلات شیری هم می توانند این شکلات های تبلتی را در سه طعم پرتقالی، اسپرسو و دارچین میل نمایند…

نکته جالب این شکلات ها بسته بندی زیبا و کادویی آن است. شما ی توانید کنف یا برچسب این جعبه را باز کرده و در قسمت دلنوشته، تولدت دوستتان، روز مادر یا پدر، سالگرد ازدواج و هر اتفاق قشنگ دیگری را تبریک گفته و به عزیزانتان تقدیم کنید.

معنای این برند، “زندگی کن! دنیا را زندگی کن!” می باشد و کلمات فارسی هستند.